My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 26 Юни 2019, 04:06

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Такса 1 $
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2018, 12:12 
Новобранец

Здравейте! Искам да изразя своето разочарование относно "единственото задължително плащане от символическа сума 1 $" Принципно не мисля, че си струва кой знае колко да се пръскат пари за глупости, но очевидно щом пиша темата съм преценил, че бих пропилял този 1 $, за да продължа да играя. Хубаво де - чрез СМС не се получава, което е най-удобния вариант като цяло... писах на администрацията, но бърз отговор... даже и отговор изобщо не очаквам. Играх играта преди 6 години и смея да твърдя, че беше супер, сега нищо не се е променило кой знае колко, освен "превенцията срещу мултиплициране", което всъщност е способ за отказване на нови и мотивирани играчи да продължат да играят! Според мен има по-адекватни методи да се предотврати мултиплицирането и със сигурност този " символически 1 $ " е просто алчна нотка от страна на собственици/ админи... много жалко, игричката е хубава, но такива дребни неща могат да убият кефа на новодошлите играчи. Лек ден на всички!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Такса 1 $
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2019, 15:33 
Оръженосец

напълно съм съгласен трябва да има някакъв срок за престой на съответните звезди и след това акк да се трие това е доста по добра срещу мултиплицирането и създаването на акк с който само да си тъпчеш злато .престоя на 1* трябва да е за не повече от месец за мене после ако не е се развива играча то явно и няма желание да играе тъй че акк да се трие

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Такса 1 $
МнениеПубликувано на: 02 Май 2019, 12:27 
Новобранец

Как точно става заплащането на този един долар,защото явно и мен ме чака същото.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]