My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 26 Мар 2019, 16:11

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2014, 23:04 
Оръженосец

Като гледам това е нов куест. Интересува ме дали някой го е изпълнил и тази част от Жокера също "публикувайте коментар за играта и сложете хъски за положителни отзиви от други англоезични играчи."
Това "хъски" одобряване на коментар ли е? Защото ако е така, това означава че трябва да се закупи нещо от Steam. От тук и няколко въпроса - има ли значение какво ще се закупи от Steam? Куестът ще бъде ли изпълнен и ако се купи нещо от MyLands в Steam - било то някой комплект от сайта им или бонуси към играта?
ПП: коментар съм писал...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2014, 15:12 
Капитан

Стария и подобен куест който беше отдавна беше подобен на този и се изпълни с сваляне и инсталиране на стийма със съотвения логин и парола за влизане в стийма.Предполагам и това е същото-да си влезнеш в акаунта на стийма,да оставиш коментар към играта и да лайкнеш някой друг отзив може би-всичко това е възможно само с сваляне и инсталиране на стийма и акаунт в самия стийм и не мисля че трябва да се купува нещо а само да станат изискуемият брой играчи в стийм версията на играта онлайн

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2014, 21:45 
Оръженосец

didito123Demon написа:
Стария и подобен куест който беше отдавна беше подобен на този и се изпълни с сваляне и инсталиране на стийма със съотвения логин и парола за влизане в стийма.Предполагам и това е същото-да си влезнеш в акаунта на стийма,да оставиш коментар към играта и да лайкнеш някой друг отзив може би-всичко това е възможно само с сваляне и инсталиране на стийма и акаунт в самия стийм и не мисля че трябва да се купува нещо а само да станат изискуемият брой играчи в стийм версията на играта онлайн

Стийм имам от няколко месеца и тогава MyLands все още я нямаше в Steam. И акаунт си имах и коментар писах... даже играя и през стийм сега за всеки случай... т.е. има и изтеглена игра, но коментари не мога да одобрявам :( Иначе си има над 2 000 човека.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Окт 2014, 22:10 
Магистър

Ще се зачете, когато оставилите коментари и харесали играта станат 2000, това е малко като предишния за стийм, иска време

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Окт 2014, 22:58 
Оръженосец

Burton написа:
Ще се зачете, когато оставилите коментари и харесали играта станат 2000, това е малко като предишния за стийм, иска време

2000 Играча има, че и отгоре и в двата сървъра отделно. Сега 2 000 коментара ли трябва да чакам?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2014, 19:58 
Site Admin

x7raKilL написа:
didito123Demon написа:

Стийм имам от няколко месеца и тогава MyLands все още я нямаше в Steam. И акаунт си имах и коментар писах... даже играя и през стийм сега за всеки случай... т.е. има и изтеглена игра, но коментари не мога да одобрявам :( Иначе си има над 2 000 човека.

За да имате възможността да публикувате коментар, трябва да купите нещо в Steam.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Окт 2014, 20:00 
Site Admin

x7raKilL написа:
Като гледам това е нов куест. Интересува ме дали някой го е изпълнил и тази част от Жокера също "публикувайте коментар за играта и сложете хъски за положителни отзиви от други англоезични играчи."
Това "хъски" одобряване на коментар ли е? Защото ако е така, това означава че трябва да се закупи нещо от Steam. От тук и няколко въпроса - има ли значение какво ще се закупи от Steam? Куестът ще бъде ли изпълнен и ако се купи нещо от MyLands в Steam - било то някой комплект от сайта им или бонуси към играта?
ПП: коментар съм писал...

Хъски - това означава, че трябва да натиснете бутон "Да" до положителни англоезични коментарии.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2015, 10:04 
Капитан

На някой направи ли впечатление, че този куест просто изчезна от списъка все едно не го е имало??

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2015, 18:08 
Новобранец

Прав си, кактус. Куестът го няма...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Апр 2015, 00:42 
Капитан

:lol: СПЕЦИАЛИСТИТЕ трябва да питаме

Върнете се в началото
 Профил