My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 23 Сеп 2019, 00:39

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Съобщение
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2019, 23:54 
Новобранец

Здравейте! Остават 90 дни до изкореняването на корупцията в българските сървъри... Да започнем броенето отзад напред! 90, 89, 88... Който играл играл, който крал - крал... Ще ни дръпнат шалтера и ще се свърши с тази жалка история...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2019, 21:29 
Новобранец

Направих околосветско пътешествие и установих, че корупцията е прояла целия свят на "My Lands"... Все пак да ви кажа какво разбрах от измъчените български играчи от американския сървър - там 10-15 човека обирали всичко и на всички е ясно кой стои зад тази работа, но не искат да се борят за свобода, защото свобода няма и няма да има никога за предалите се на робство... И аз научих тъжната истина... Ако и вие искате да разберете кой е изобретил тази порочна схема с далаверите в "My Lands", ви препоръчвам да гледате единствения филм с Жан Клод Ван Дам, в който той играе лоша роля. Няма смисъл да пиша повече по темата - във филма всичко си е казано... Оставете електронна поща на моята поща и ще ви пратя линк да гледате филма, ако не може да се сетите за кой филм става дума. А КОЙ ще дръпне шалтера оставям на въображението ви...

В играта В БЪЛГАРСКИТЕ СЪРВЪРИ добрите стават лоши - бели елфи се над*пват на черни, рицарите не пазят Свещената земя, а я предават в ръцете на тъмни елфи и демони, всички в сговор си живеят и не се води никаква война между светлите и тъмните сили освен фиктивни такива с цел лична облага от далавери, лъжи и измами... Няма смисъл да заблуждаваме никого в България - тук няма никакви рицари и светли елфи, всичко е тъмна материя... Влизате в абсолютно черна дупка и безвремието ви обгръща отвсякъде, ще ви е*ат здраво всякакви тъмни същества, облечени като светли... "Мили" дами с големи страпони казват: "Искаме и можем...", след което ви разпар*т задника, ако се окажете на неподходящо място - на техен прицел... Тъмни и "светли" елфи ви скъсват от шпиониране и бой, ако дръзнете да мислите свободно - защото свобода няма, има Хаос-"ред"... Админите са в престъпен сговор с "богоизбраните" - вече няма да разглеждат никакви жалби срещу последните, за да не се нарушава спокойствието им, тъй като и Админите са от "богоизбраните"... Фентъзи, създадено от тъмните сили, които управляват реалността...

Но обратното броене започна - един ден се изтърколи и сме по-близо до часът на ИСТИНАТА... КОЙ ще дръпне шалтерът? Този въпрос виси като Дамоклиев меч над Гордевия възел... Широки мазни усмивки се четат по лицата на "богоизбраните", плахи едва доловими стрелкащи пламъчета играят в очите на "простосмъртните"... Гледайте филма и ще разбберете КОЙ ще разкъса отгоре додолу ЗАВЕСАТА НА ЗАДКУЛИСИЕТО... Очаквам скоро да понеса мъченическия венец и пак да бъда баннат, ЗА ДА НЕ ГОВОРЯ, но АЗ СЪМ С ВАС ДО СВЪРШЕКА НА СВЕТА...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вчера, , 14:10 
Новобранец

Турнира със знамената
http://mlgame.bg/forum/viewtopic.php?f= ... 42b2f43319

От Хаос-обществото: "Хей, хора, да вървят по дяволите правилата на играта!!! Искате ли да разменяме знамена вместо да крадем знамена? Войните са скъпо нещо и няма смисъл да воюваме за знамена, когато може да ги трампим... Всички намираме обикновено по 1-2 от 3-те цвята, защо да не си разменяме излишните знамена и ще правим комплекти за артове? Не е ли супер без пари да имаме хубави артове от турнира със знамената - не веднъж, а всеки път? А глупаците да наливат пари в играта за увеличаване на шанса да намерят знамена... Ши*айте се в задниците си с ши*аните си правила, разработчици на играта... Ние искаме безплатна игра и точка..."

Админите: "Само така, ши*айте ги тези ши*аняци... И ние ще ги ши*аме с вас... Какви премии ни обещаваха да получаваме, но балъците от година на година стават все по-малко... Поне кеф да има, че друго не остана... Но това не сте го чули от нас..."

"Простосмъртните": "Да вървят по дяволите "богоизбраните" и техните покровители, Админите... Няма оправия с тази ши*ана игра, само далавери и лъжи до безкрай... Ще взема да си бия камшика оттук най-после и да отида някъде другаде..." След няколко фалш-старта в подобни игри, където се въртят същите далавери, решават да се върнат пак тук, защото поне знаят кои са "боксьорите", за да лавират между тях, но вече искат да влязат в Хаос-обществото и да получат привилегии, след като се натегнат здраво на началниците и ги зарадват като заобиколят вместо тях правиллата на играта и натупат някой от малките звезди: "Хей, шефе, този ... е голям темерут, дразни ли те, защото мен много? Да го поступам малко и да се омете оттук..." След което всички врати му се отварят и става "богоизбран"...

S.t.a.m.b.e.t.o. - Welcome 2 Bourgas (HQ)
https://www.vbox7.com/play:624878e2?p=p ... &id=320175

Админите не искат слухове, искат факти - кой, кога, как, защо... Но ги мързи да търсят сами фактите като родните "супер-ченгета", които не искат да си вършат работата, а тя сама да се свърши... Пишат като гламави стотици хиляди преписки срещу "неизвестен извършител" и повечето българи въобще не вярват в полиция, съд и прокуратура, вече даже не ги търсят за помощ... Всеки се оправя както може - слага си шерифската значка от вътрешната страна на ревера и започва наред... Или пък се над*пва по-хубаво на корумпираните да го оправят...

Айде сега някой да ми обясни за какво да си давам парите?
http://mlgame.bg/forum/viewtopic.php?f= ... 42b2f43319

АДМИНИТЕ МЪЛЧАТ КАТО НАС*АНИ... ЗАЩОТО СА НАС*АНИ!!! ВМЕСТО ДА ПРЕКРАТЯТ КОРУПЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ В БЪЛГАРСКИТЕ СЪРВЪРИ, ТЕ ГИ АПЛОДИРАТ... ВЪПРОСИ БЕЗ ОТГОВОР СЪС СТОТИЦИ ДОСЕГА ВЪВ ФОРУМА, НО ВЕЧЕ ИМА ОТГОВОР - СМЕНЕТЕ АДМИНИТЕ И ИГРАТА ЩЕ СЕ ВЪРНЕ КЪМ НОРМАЛНИТЕ СИ ИЗМЕРЕНИЯ!!!

Промениха правилата N-пъти - Европейското законодателство забранявало да се печелят пари от игри, спряха тегленето на пари от играта, намалиха процентите във възкресителните уж да създадат по-добри условия за равенство, но всъщност правят точно обратното, увеличиха нивата на науките и големите играчи вече има накъде да растат - вече няма да има по 5 кланови замъка, а по 10 например, армията ще се издържа с 5 % надница, но само за големите играчи, с една дума тук става рай за олигархията и ад за пролетариите... И всичко това, защото Хаос-обществото е създало паралелни правила, които пречат на създателите на играта на печелат от играта си - затова сега се опитват да не изгубят поне парите от "богоизбраните"... ВСЪЩНОСТ ДАЛАВЕРИТЕ НА ХАОС-ОБЩЕСТВОТО СА ДОВЕЛИ ИГРАТА ДО ФАЛИТ И ЗАТОВА СА СПРЕНИ ТЕГЛЕНИЯТА НА ПАРИ, А НЕ ЗАЩОТО НЯКОЙ ЗАБРАНЯВА НЕЩО!!! ВИЕ, ТИКВЕНИЦИ, ПЛАЩАТЕ ЗА КРАЛСКИТЕ ДОСПЕХИ НА "БОГОИЗБРАНИТЕ" КАТО НЕ ПОЛУЧАВАТЕ ПОЛАГАЩОТО ВИ СЕ ПО ПРАВО ОТ ИГРАТА - ДОСЕГА НЕ ЗНАЕХТЕ ТОВА, НО ДНЕС НАУЧАВАТЕ ИСТИНАТА... ЩЕ ПОЗВОЛИТЕ ЛИ И ЗАНАПРЕД ДА ВИ КРАДАТ, ЛЪЖАТ И ШАНТАЖИРАТ? ЩЕ ПОЗВОЛЯВАТЕ ЛИ ДА ВИ МАЧКАТ С НОВИ И НОВИ ПРОМЕНИ ВЪВ ВАШ УЩЪРБ? НЕ ВИ ПУКА, ИСКАТЕ ДА ВИ ШИ*АТ ЗДРАВО?! ВАША ВОЛЯ, ЗАДНИКЪТ СИ Е ВАШ... САМО НЕ МИ РЕВЕТЕ, ЧЕ НЕ СЕ ТРАЕЛО В АБСОЛЮТНО ЧЕРНАТА ДУПКА... АЗ ВИ ДАВАМ ПЪТ ЗА ИЗБАВЛЕНИЕ И НЕ СЪМ ПРИСМИВАТЕЛ КАТО "БОГОИЗБРАНИТЕ", КОИТО ХЕМ ВИ Е*АТ ЗДРАВО, ХЕМ ВИ ПРАЩАТ ЗА ЗЕЛЕН ХАЙВЕР ДА ПЛЮЕТЕ ПО ЕДИНСТВЕНИЯ ВИ ЗАЩИТНИК... ПРОСТО КАЖЕТЕ ПРЕД ОГЛЕДАЛОТО В БАНЯТА: ИСКАМЕ ИГРАТА В "MY LANDS" ДА СТАНЕ НОРМАЛНА... ПОВТАРЯЙТЕ ГО СУТРИН, ОБЕД И ВЕЧЕР... И МОЖЕ ДА СТАНЕ, АКО ДУМИТЕ СЕ ПОДКРЕПЯТ С ПОДОБАВАЩИ ДЕЛА... САМИ СЕ ДОСЕЩАТЕ, ЧЕ "БОГОИЗБРАНИТЕ" ЩЕ ПОВТАРЯТ ОБРАТНОТО: ИСКАМЕ ИГРАТА В "MY LANDS" ДА СИ ОСТАНЕ НОРМАЛНА ЗА НАС, ДА ВЪРВЯТ НА ПУ*КА СИ МАЙНА ВСИЧКИ ШИ*АНЯЦИ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вчера, , 22:01 
Новобранец

Продължение на дискусията оттук:

https://wac345.blogspot.com/2019/09/blog-post.html

fx345 написа:

Скъпи Създатели, докато чакам да направите подобрения на играта, за да бъдат прекратени фиктивните войни за размяна на знамена и езера между съюзници и съклановци, аз реших да се боря срещу корупцията в "My Lands" като създам нов клан на име "W.A.C", което е съкращение от WARRIORS AGAINST CORRUPTION или на български БОЙЦИ СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА. Ще Ви разкажа накратко за нашето устройство, цели и мисия. На първо място това е тайна революционна организация, членовете на която ще са известни само на "W.A.C", подобно на организацията, стояща зад Хаос-обществото и имаща разклонения във всички кланове, но тайни, защото шпионите не си казват, че са слушалки на Хаос-обществото. За разлика от тях, ние няма да крадем знамена и езера от слабите, а от силните, за да помагаме на слабите, а не на силните - всеки един наш таен последовател ще е един Робин Худ, който ще краде от богатите, за да дава на бедните... Ще поема греха да открадне, но за да накаже крадците и после ще направи комплект знамена или ще удържи езеро, за да вземе артефакт от турнирите и да бъде по-силен в борбата срещу робовладелците в "My Lands"! Намирам, че борбата за свобода, равенство и братство трябва да носи печалба на борците, затова смятам, че те трябва да са добре екипирани и да млатят здраво робовладелците!!! За да няма страх от предателство в нашите редици, не е нужно да казвате на никого, че сте част от "W.A.C" - аз съм единственият явен член на клана и ако искате да ядете бой като мен, просто кажете, че и Вие сте от "W.A.C", но ако не желаете да Ви бъхтят на лягане и на ставане, си трайте... Нашият клан, подобно на висшата управа на Хаос-обществото, няма да бъде организирана във видим клан, който да има управа от Старейшина, военен министър, ковчежник, играчи, няма да имаме кланови замъци, никаква колективна собственост! Да, няма да има бонуси от щандарти, няма да има ресурси от биене на руини в склада на клана, но няма и да могат да ни шантажират, че ще ни бутнат клановите замъци, ако не се подчиняваме на вече установения ред от Хаос-обществото!!! Сега всеки силен играч може да излезе по всяко време от клан с по 3-4 кланови замъка и да бутне клановите замъци на всеки клан, ако ще и да има 1 кланов замък, след което да се върне отново в силния клан... Разбирате, че Робин Худ ще бъде гонен до дупка, няма смисъл да правим нещо, което ще го съборят при първото спречкване с нас... За разлика от клановите замъци, които могат да бъдат превзети като разрушат всичко в тях, по правилата на играта зад крепостните стени на Вашите градове не може да се бута нищо - затова бутнете сами всички външни сгради в селищата и знайте, че повече никой нищо не може да бутне, ако ще да Ви атакува с най-голямата възможна армия... Вече бутнах всичко в селищата, стана приказна гледка - поля, житни ниви, гори, приказна природа... Вече не треперя, че някой ще ми бутне селищата или пък че нещо ще се срути, ако не отворя портата на града повече от 4 дни... Бутнах и контрашпионските гилдии - да шпионират колкото желаят, всичко мое е на всички... :) Добре са дошли да ме ограбят!!! Елате, яжте, това е тяхното тяло, което за вас се преломява... Пийте от нея всички, това е тяхната кръв, която за вас се пролива... Открийте се и Вие, борци срещу корупцията - нека Ви дойдат на гости с огромните си армии от Хаос-обществото, нека бъхтят пътя до градовете Ви и дадат милиони злато за походи, а вземат само трохи от Вашата трапеза... Да ги разорим с войни, които нямат как да водят, ако сме много - една птичка пролет не прави, казват мъдрите хора, но аз съм кукувица, която иска да снесе яйцата си във Вашето гнездо, Хаос-мастъри, и корупцията, която Вие сеете, да бъде посята сред Вас и да Ви изяде главите... Търсете руини, големи рудници, езера, знамена, всичко около себе си без да се тревожите, че ще изгубите нещо - вече нямате нищо, но имате СВОБОДА... Настанете се спокойно в най-големите рудници, които откриете, затворете тунела и не излизайте, докато се срутят - за никого няма да има нищо, но Вие можете без злато, а Хаос-мастърите - не... Всеки голям златен рудник, който бъде запориран да се стопанисва от Хаос-обществото, ще довежда до дезертирането на хиляди войници от градовете им всекидневно - ден след ден, седмица след седмица, месец след месец, капката пробива камъка... Да наложим обсада на Хаос-мастърите, да гладуват като няма руини, рудници, като не могат да тръгнат наникъде да атакуват, защото няма злато и няма надница за войските им, да спрем играчите да купуват от тях като продаваме по-евтино /Вие можете като не Ви знаят, че сте от клана "W.A.C"/... Да направим фракцийка около турнирите, щом уговарянето за знамена и езера е в правилата на играта - няма да бутам никакви укрепления и кули, и Вие не бутайте нищо, когато ме поканите на гости да Ви дойда да Ви опухам, фракцийка ще завъртим, Премиум ще избичим, без пари за половин година, това са 26 х 2.5 $ = 65 $, кой Ви дава 65 $!!! Само ми пишете, че искате да сме приятели и да врътнем далаверката с фракция покрай турнирите за знамена и езера - ще дойда да Ви опухам, където кажете, а после Вие ми елате на гости, да ме опухате и да си вземете знамето, което вече е Ваше, нали размяна правим на знамена... Далаверата ще приключи, ако Създателите решат да направят бутон за свободно прехвърляне на знамена между съюзници, съклановци и приятели, но дотогава ще има за всички безплатен Премиум за половин година, УРА-А-А-А... Да поиграем 90 ДНИ играта, която ни ЗАБРАНЯВАТ да играем тук - може да ни хареса и да направим клонинг на сървърите и да играем без пари во веки веков, да вървят по дяволите авторските права на създателите на играта след като не искат да ни отърват от КОРУПЦИЯТА... Няма нужда от екстри в турнирите - вземайте знамена и езера от черния пазар, а екстрите да ги ползват тези, които нямат приятели и не могат да врътнат далаверката с размяна на знамена, фракцийка в турнирите и да спечелят по някое друго артефактче... Бъдете ми приятели и нека се опухваме един друг добре, за да ни е гот!!!

Братя Аргирови - $Гот е$ (Remix HQ)
https://www.youtube.com/watch?v=mqj787UpGSE

Музикален поздрав за всички W.A.C-мастъри, които искат да срещнат СВОБОДАТА:

Веселин Маринов - "Сняг"
https://www.youtube.com/watch?v=x_eYU3MbnSo

И така, W.A.C-мастъри, нашата сила е в това, че ако сме много и задружни, ще накараме земята под краката на Хаос-мастърите да заиграе казачок - те ще рухнат икономически от многото военни походи, но тъй като те са направили играта доста по-различна и удобна за тях, те ще пратят "изкупителите на души" да Ви тормозят, защото те имат наемен легион от главорези като Columb, stan8, Machkonti и много други такива, които само като им свирнат и тръгват по команда да млатят здраво... Затова трябва да знаете, че тази война, която започвате, ще е дълга и изтощителна, но ако сме много и задружни, търпеливи и упорити, може да накараме Хаос-мастърите да разберат, че с нас е по-добре да преговарят, отколкото армията им да дезертира от липса на злато и да станат силни колкото всеки един от нас, слабите играчи 5*... Затова не Ви трябват кланови замъци - в тях се генерира много злато, което е апетитна хапка за големите риби и на драго сърце ще дойдат за него, не може да ги спре нищо - нито порта, нито магически кули, нито армия, която гълта по 50 000 злато на час... Единственият път да ги отслабим е да водят войни с нас, които ще ги разорят - те много добре знаят, че тези войни не могат да ги водят дълго време, не разполагат с толкова злато, затова искат да се примирим с техния ред и да не надигаме глави и водят Blitzkrieg, т. е. Светкавична война...

"Freedom" - "Django Unchained"
https://www.youtube.com/watch?v=xdOykEJSXIg

ТЪРСЯ СВОБОДА И ДА Я НАМЕРЯ СЪМ ГОТОВ ДА ДАМ ВСИЧКО КАКВОТО ИМАМ... ГОТОВ СЪМ ДА МЕ БЪХТЯТ ПО 100 ПЪТИ НА ДЕН, ЗА ДА РАЗОРЯ ТЕЗИ КОРУМПИРАНИ ХАОС-НЕРВАЦИ И ДА ГИ НАКАРАМ ДА РАЗБЕРАТ, ЧЕ НАЙ-ДОБРИЯТ ПЪТ Е ДА НЕ ВОДЯТ НИКАКВИ ВОЙНИ С НИКОГО, ЗАЩОТО ВОЙНИТЕ СА СКЪПО УДОВОЛСТВИЕ!!! ДА РАЗБЕРАТ, ЧЕ И ФЕРМЕРИТЕ 5* ИМАТ ПРАВА В ТАЗИ ИГРА - ДА БИЯТ РУИНИ, ДА ЧЕРПЯТ РЕСУРСИ, ДА ЗАВЛАДЯВАТ ЕЗЕРА - НЯМА ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ В ЗЕМЯТА НА "MY LANDS" ИЗВЪН ГРАДОВЕТЕ НА ВСЕКИ ИГРАЧ, НЯМА ТАКИВА ПАРЦЕЛИ ПО 20-30 КРАЛСТВА ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ ЗА ВСЕКИ ГОЛЯМ ИГРАЧ, НЯМА ДА СИ ПРЕДАМ СКЪПОЦЕННОСТИТЕ, КОИТО НАМЕРЯ В ЗЕМЯТА НА "MY LANDS", ЩЕ СТОЯ ЗАТВОРЕН В РУДНИЦИТЕ С МЕСЕЦИ И НЕКА НЯКОЙ РАЗБИЕ ТУНЕЛА, АКО МОЖЕ... НЯМА ВЕЧЕ ДА СЕ КЛАНЯМ - НЕ МОГАТ ДА МИ РАЗРУШАТ НИЩО, ЗАЩОТО ОТ ВСИЧКО СЕ ОТКАЗАХ, ЗА ДА СТАНА СВОБОДЕН... СЕГА СЕ ОТКАЗВАМ И ОТ БОГАТСТВОТО СИ - ВЗЕМЕТЕ ВСИЧКО, КАКВОТО ИМАМ, НО И ВИЕ ДАЙТЕ ВСИЧКО, КАКВОТО ИМАТЕ ЗА ВОЕННИ ПОХОДИ СРЕЩУ МЕН И СЕ ВЪРНЕТЕ С ОГРИЗКИ ОТ ТРАПЕЗАТА МИ... РАЗБИЙТЕ СЕ В СТЕНИТЕ НА ГРАДОВЕТЕ МИ, МРЕТЕ ПО УКРЕПЛЕНИЯТА И КУЛИТЕ МИ, ХАРЧЕТЕ ЗЛАТО ЗА ВОЕННИ КАМПАНИИ, КОИТО НЯМА ДА ДОВЕДАТ ДО НИЩО ОСВЕН ДО ВАШЕТО РАЗОРЕНИЕ... АЗ ЩЕ СИ СТОЯ МИРНО И ТИХО В ГРАДОВЕТЕ, А ВИЕ МИ ИДВАЙТЕ НА ГОСТИ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ - НЕ СЕ СКЪПЕТЕ ЗА ЗЛАТО, ЩЕ ИЗПРАЗНЯ И СКЛАДОВЕТЕ НА КЛАНОВЕТЕ ВИ ЗА ВОЙНИ С МЕН, БЪХТЕТЕ МЕ ЗДРАВО И НЕ СЕ БОЙТЕ ОТ НИЩО... ВЯРВАЙТЕ В ПОБЕДАТА...

НАПРЕД КЪМ "ПАРЦЕЛИТЕ" НА ХАОС-МАСТЪРИТЕ, W.A.C-МАСТЪРИ, ВЗЕМАЙТЕ РУИНИ, ГОЛЕМИ РУДНИЦИ, ЕЗЕРА ВСЯКАКВИ, ГРААЛ ДОРИ, АКО НЕ Е ЗАВЗЕТ ОЩЕ, ВСИЧКО Е НА ВСИЧКИ, РУХНА РОБОВЛАДЕЛСКИЯ СТРОЙ, УРА-А-А-А...

"Django Unchained" - Official Trailer (HD)
https://www.youtube.com/watch?v=eUdM9vrCbow

Anthony Hamilton - "Freedom" Lyrics (Feat. Elayna Boynton) From the "Django unchained" (2012)
https://www.youtube.com/watch?v=uM-nETQhX9U

ДА ВИ РАЗКАЖА ПОВЕЧЕ ЗА СЕБЕ СИ... БАЩА МИ Е ВИСШ ВОЕНЕН ОТ БЪЛГАРСКАТА НАРОДНА АРМИЯ, КОЯТО ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА, КАКТО ДОБРЕ ЗНАЕТЕ... БАЩА МИ ЩЕШЕ ДА ПОЛУЧИ УДАР, КОГАТО ЛИКВИДИРАХА КАЗАРМАТА - СЪС ЗЪБИ И НОКТИ ДРАПА ДА МЕ ВКАРА В НЕЯ, НО НЕ УСПЯ, ПОНЕЖЕ ПО НОВИТЕ ДЕМОКРАТИЧНИ ЗАКОНИ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ АЗ ПЪРВО СЪМ СТУДЕНТ И ПОСЛЕ ВОЙНИК, ЗАТОВА УЧИХ ДЪЛГО И ДОЧАКАХ ДА ЛИКВИДИРАТ КАЗАРМАТА, ЗА ДА МЕ ОСТАВЯТ НАМИРА... ТЕ СЕ ОПИТВАХА ДА МИ ПРОБУТАТ СТАРАТА ТЕЗА, ЧЕ ПЪРВО СЪМ ВОЙНИК И ПОСЛЕ ВСИЧКО ОСТАНАЛО, НО НЕ ИМ МИНА НОМЕРЪТ... СИГУРНО СЕ ДОСЕЩАТЕ, ЧЕ ИМАМ ФАЛШИВА ВОЕННА КНИЖКА - ТОЧНО ТАКА, ИЗВАДИХА МИ ДОКУМЕНТ, ЧЕ СЪМ КАРАЛ ВОННО ОБУЧЕНИЕ БЕЗ ДА СЪМ КАРАЛ ТАКОВА... АКО СТАНЕ НЯКАКВА ВОЙНА, ВСИЧКИ НИЕ С ФАЛШИВИТЕ ВОЕННИ КНИЖКИ ЩЕ СЕ ОКАЖЕМ ДЕЗЕРТЬОРИ, ЗАЩОТО НЯМА ДА СЕ ЯВИМ, КЪДЕТО ТРЯБВА, ПОНЕЖЕ НЕ СМЕ ИНСТРУКТИРАНИ И ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ВЪОБЩЕ НЯМАТ НИКАКВО ПОНЯТИЕ КАК СЕ ДЪРЖИ ОРЪЖИЕ... АЗ СЪМ ПРИВИЛИГИРОВАН, ЗАЩОТО ОЩЕ НА 10 ГОДИНИ ИЗКАРАХ ВОЕННА ПОДГОТОВКА ПО СТРЕЛБА С ПИСТОЛЕТ "МАКАРОВ" - ТАТКО ГО ЗАРЕЖДАШЕ, ЗАЩОТО НЯМАХ ДОСТАТЪЧНО СИЛА ДА ГО НАПРАВЯ САМ, НАУЧИ МЕ КАК ДА СЕ ЦЕЛЯ ПО СТЪКЛЕНИ БУТИЛКИ И БУРКАНИ, А АЗ САМО ДЪРПАХ СПУСЪКА... МАНТРАТА НА ТАТКО БЕШЕ, ЧЕ ПИСТОЛЕТЪТ НА КРЪСТА МУ Е НАЙ-ДОБРИЯТ МУ ПРИЯТЕЛ, ЗАТОВА РЕДОВНО ГО СМАЗВАШЕ, ПОЧИСТВАШЕ ОТ НАГАР И ДЪРЖЕШЕ ВИНАГИ НАБЛИЗО ПОД ДЮШЕКА, КОГАТО СПЕШЕ... ТОЙ ИЗПАДАШЕ В УЖАС КАК НЯКОЙ МОЖЕ ДА ЖИВЕЕ БЕЗ ОРЪЖИЕ - 99 % ОТ ХОРАТА В БЪЛГАРИЯ НЯМАТ ОРЪЖИЕ... СЛЕД ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ПРОМЕНИ ПОЛУЧИ НАРЕЖДАНЕ ОТ ПАРТИЯТА ДА СЕ ВКЛИНИ В НАТОВСКАТА БАЗА В ТРАНСИЛВАНИЯ, ПАРДОН ПЕНСИЛВАНИЯ, НО НА ИЗПИТА ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК СЕ ПРОВАЛИЛ - ПОДКУПЪТ ОТ ЛУКАНКИ И ДОМАШНА РАКИЯ НЕ МУ ОТВОРИЛ ПЪТЯ КЪМ САЩ И ЕДНА НЕГЪРКА ГО ГЛЕДАЛА НЕДОУМЯВАЩО КАКВИ СА ТЕЗИ НЕЩА, КОИТО Й ПЪХА В РЪЦЕТЕ... С ШИРОКО ОКОКОРЕНИТЕ СИ ОЧИ ТЯ БИЛА АБСОЛЮТНО БЯЛО ТЯЛО И ТАТКО НЕ МОГЪЛ ДА ПРЕПИШЕ НИЩО ОТ ПИЩОВИТЕ В ДИСАГИТЕ СИ, НИТО ОТ НЯКОЙ НЕГОВ КОЛЕГА, ЗАЩОТО ТЯ НЕ СИ ЗАТВАРЯЛА ОЧИТЕ... МЪДЪ, ФЪДЪ - НА БЪЛГАРСКИ МУ БЯХА НАПИСАЛИ ТРАНСКРИПЦИИТЕ НА ДУМИТЕ, ДА КАЖЕ КОЙ Е И КАКЪВ Е, НО АМЕРИКАНЦИТЕ НЕ МОЖЛИ ДА РАЗБЕРАТ БЪКЕЛ ОТ ПРИКАЗКИТЕ МУ... ТАКА ТОЙ НЕ МОЖА ДА ПРОКАРВА "БЪЛГАРСКАТА" ПОЛИТИКА ВЪВ ВАШИНГТОН И "АМЕРИКАНСКАТА" НА БАЛКАНИТЕ... ПАДНА В БОЯ ПРИ АМЕРИКАНСКОТО ПОСОЛСТВО В БЪЛГАРИЯ... ЗА ТОВА ПОЛУЧИ ВЪЗМОЖНО НАЙ-ВИСОКА ПЕНСИЯ - ЗА ЗАСЛУГИ КЪМ ПАРТИЯТА-КЪРМИЛНИЦА, КОЯТО ТОЧНО КАТО ХАОС-ОБЩЕСТВОТО ПРОДЪЛЖАВА ДА ДЪРПА КОНЦИТЕ В БЪЛГАРИЯ И НЕ Й ДРЕМЕ ЗА НИЧИИ ДРУГИ ИНТЕРЕСИ ОСВЕН ЗА СВОИТЕ... МИНЕ СЕ НЕ МИНЕ НЯКОЯ ГОДИНА И ТАТКО МИ КУПУВА ОРЪЖИЕ ЗА ПОДАРЪК - ТЪЙ КАТО САМО ПСИХИЧНО БОЛНИ МОГАТ ДА НОСЯТ ОГНЕСТРЕЛНО ОРЪЖИЕ И ТО ВЕРНИ СЛУГИ НА ХАОС-ОБЩЕСТВОТО С ПРОДУХАНИ КРАТУНИ, А АЗ НЕ СЪМ ТАКЪВ, ТАТКО МИ ПОДАРЯВА НОЖОВЕ, БИНОКЛИ И ДРУГИ ТАКИВА ПОЛЕЗНИ СПОРЕД НЕГО НЕЩА... НАИСТИНА СА ПОЛЕЗНИ ЗА ШПИОНИРАНЕ НА НЯКОЯ МАДАМА В ОТСРЕЩНИЯ БЛОК, КОЯТО БЕЗ ДА ПОДОЗИРА, ЧЕ НЯКОЙ Я НАБЛЮДАВА, Е РЕШИЛА ДА ПОИГРАЕ ЙОГА ЧИСТО ГОЛА... :) СЪСЕДИТЕ СЕ ЧУДЯТ ЗАЩО СЪМ ТОЛКОВА УСЪРДЕН ДА КАСТРЯ ДЪРВЕТАТА ОКОЛО НАС - АМИ ДА ИМАМ ДОБРА ПАНОРАМА... ВЗЕМЕТЕ СИ БОЕН БИНОКЪЛ ОТ ЛОВНО-РИБАРСКИЯ МАГАЗИН, НЯМА ДА СБЪРКАТЕ, И ЕДИН НОЖ СИ ВЗЕМЕТЕ, С БРУСЧЕ, ДА СИ ГО ТЪРКАТЕ ЗДРАВО... ХЛАДНОТО ОРЪЖИЕ МОЖЕ ДА ВИ СПАСИ, ЗАЩОТО Е БЪРЗО И БЕЗШУМНО, НО ТРЯБВАТ МНОГО ТРЕНИРОВКИ... АЗ СЪМ КАТО РАМБО ВЪВ ФИЛМА "РАМБО I" СЪС СВОЯ НОЖ... ИМАМ И СПЕЦИАЛЕН НОЖ, КОЙТО СЕ РАЗГЛАБЯ И СТАВА НА НОЖИЦА ЗА РЯЗАНЕ НА БОДЛИВА ТЕЛ, НО ТОЙ ОСТАНА ПРИ ДЯДО И БОГАТА МУ ВОЕННА КОЛЕКЦИЯ - ТОЙ КОЛЕКЦИОНИРАШЕ ОРЪЖИЕ, НО ТО НЕ МОЖА ДА ГО СПАСИ ОТ АПАШИТЕ... ТОЙ БЕШЕ ПРИВЪРЖЕНИК НА "БУРКАН-БАНК" - ДЪРЖЕШЕ ПАРИТЕ СИ В ЕДИН БУРКАН, НО ВЛЕЗЛИ АПАШИ, ДОКАТО БИЛ ЗА ХЛЯБ, И ИЗТАРАШИЛИ ЦЯЛАТА КЪЩА, ВЗЕЛИ БУРКАНА С ПАРИТЕ, ВЗЕЛИ И ОРЪЖИЕТО ПОД ДЮШЕКА МУ, А НА НЕГОВО МЯСТО СЛОЖИЛИ ЕДИН РЕЧЕН КАМЪК... ДЯДО ПОПИПВАЛ РЕЧНИЯ КАМЪК ОТВРЕМЕ НАВРЕМЕ И СЕ УСПОКОЯВАЛ, ЧЕ Е ЗАЩИТЕН, НО КАКВО БИЛО СМАЙВАНЕТО МУ, КОГАТО НЕ НАМЕРИЛ БУРКАНА С ПАРИТЕ СИ, А ПОД ДЮШЕКА НАМЕРИЛ РЕЧЕН КАМЪК... ОТТОГАВА НА ВСИЧКИ ВРАТИ ИМА ЗАКЛЮЧАЛКИ И КОФАРИ, НО КЕЛ ФАЙДА СЛЕД КАТО НЯМА СПЕСТЯВАНИЯТА МУ... ДВА ПЪТИ ГО ОГРАБВАТ - ВЕДНЪЖ ПО ВРЕМЕТО НА ЖАН ВИДЕНОВ, КОГАТО СЕ ПРИБАВИХА МНОГОТО НУЛИ, А НА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА ДАДОХА МИЛИОНИ В КУФАРЧЕТА БЕЗ ДА ТРЯБВА ДА ГИ ВРЪЩАТ... ТАТКО НЕ МОЖА ДА НАМАЖЕ ОТ ДАЛАВЕРАТА, ЗАЩОТО НАМАЗА ПО ДРУГ НАЧИН ОТ ДРУГА ДАЛАВЕРА - ПО СЪЩОТО ВРЕМЕ НА ВОЕННИТЕ ИМ ПОДАРИХА ЖИЛИЩАТА НА СИЛНО ЗАНИЖЕНИ ЦЕНИ, ЗАЩОТО ДЪРЖАВА БЕШЕ ЗАКЪСАЛА ЗДРАВО ЗА ПАРИ... С ЕДНА ДУМА ТАТКО И ВСЕКИ ВОЕНЕН В БЪЛГАРИЯ НАМАЗА С ТАЗИ ДАЛАВЕРА, НО ТРЯБВАШЕ ДА БЪДЕ ВЕРЕН ДО ГРОБ НА ПАРТИЙЦИТЕ ОТ БКП, КОИТО СЕ ПРЕБОЯДИСАХА НА БСП, СДС, НДСВ, ДПС, АТАКА И Т. Н. - РАЗПАРЧАДИСВАШЕ СЕ ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА, НО ВОЕННИТЕ БЯХА ПРОДАЛИ СЪВЕСТТА СИ И САМО ГЛЕДАХА БЕЗУЧАСТНО, А УЖ СЕ БЯХА КЛЕЛИ ДА ПАЗЯТ БЪЛГАРИЯ ОТ ЧУЖДА ИНВАЗИЯ... ХВЪРЛИХА ПО КОМАНДА СВОИТЕ ПАРТИЙНИ КНИЖКИ И КАЗАХА В ХОР "СЛУЖИМ НА ПРЕЗИДЕНТА!", НО ПРОДЪЛЖАВАХА ДА СЕ КОМАНДВАТ ОТ ХАОС-ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ, КОЕТО И ДО ДЕН ДНЕШЕН ПРОДЪЛЖАВА ДА РЕДИ КАЛИНКИ И БРЪМБАРИ ПО ЦЯЛАТА ДЪРЖАВНА СТЪЛБА, КОИТО ХАЛ ХАБЕР СИ НЯМАТ ОТ ДЪРЖАВНО УПРАВЛЕНИЕ, НО СА ТАМ ДА ЦОЦАТ ЗДРАВО ОТ БЮДЖЕТА И ДА СИ СВИРКАТ... ЗА ИНВАЛИДИТЕ, БЕЗРАБОТНИТЕ И СОЦИАЛНО-СЛАБИТЕ НЯМА ДА ИМА НИКАКВИ ПОМОЩИ ОСВЕН СМЕШНИТЕ ПАРИ ЗА ТРАНСПОРТ, ЛЕКАРСТВА И ПОМОЩНИ СРЕДСТВА НА СТОЙНОСТ 30-50 ЛЕВА МЕСЕЧНО, АКО ИМАТ ТЕЛК, А ЗА ТОЛУПИТЕ ОТ ВЛАСТТА ЩЕ ИМА ДОРИ 13-ТА ЗАПЛАТА НЕ ПРОСТО ЗА НИЩО-ПРАВЕНЕ, А ЗА СИСТЕМНА ПОДРИВНА ДЕЙНОСТ СРЕЩУ НАРОДНИТЕ ИНТЕРЕСИ... ПОСТОЯННО СЕ ИЗМИСЛЯТ НОВИ И НОВИ СХЕМИ ЗА ТОЧЕНЕ СПЕСТЯВАНИЯТА НА ОБЕДНЕЛИЯ БЪЛГАРИН - САНИРАНЕ НА БЛОКОВЕ, ПАСПОРТИ ЗА ТЕХНИЧЕСКА ИЗПРАВНОСТ НА ЖИЛИЩАТА, ВДИГАНЕ НА ДАНЪЦИ ЗА СМЕТ, ЗА ЖИЛИЩЕ, ЗА ЗЕМИ, НОВИ И НОВИ ВРЪТКИ ЗА ДАЛАВЕРИ И ЛЪЖИ... ОТ БРЮКСЕЛ НЕ ПРЕСТАВАТ ДА НИ РЪЧКАТ С ШАНТАВИИ КАТО ДА ОТДЕЛЯМЕ ПАРИ ЗА АФРИКА - ЧЕ ИМАЛИ ЛИ СМЕ КОЛОНИИ СТОТИЦИ ГОДИНИ КАТО ЗАПАДНИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ДЪРЖАВИ, ОГРАБВАЛИ ЛИ СМЕ АФРИКА, ЧЕ СЕГА ДА ТРЯБВА ДА ОГРАБВАМЕ И БЕЗ ТОВА ЗАКЪСАЛИТЕ БЪЛГАРСКИ ПЕНСИОНЕРИ, РАБОТЕЩИ И УЧАЩИ, ЗА ДА СМЕ ИЗРЯДЕН УЧЕНИК ПРЕД БРЮКСЕЛ... ДА НЕ ПРОДЪЛЖАВАМ С ФАКТИТЕ, ЗАЩОТО МОГА ДА ПИША ДО УТРЕ...

W.A.C-МАСТЪРИ, ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ВИНАГИ ТРЯБВА ДА НОСИТЕ СВОЕТО ОРЪЖИЕ СЪС СЕБЕ СИ, ВИНАГИ ДА СТЕ ГОТОВИ ДА ИЗВАДИТЕ СВОЯ МЕЧ И ДА СЪСЕЧЕТЕ ВСЯКА ЛЪЖА, ВСЯКА ДАЛАВЕРА И ВСЯКА ИЗМАМА, ЗА ДА СЕ ОТЪРВЕТЕ ОТ КОРУПЦИЯТА В ''MY LANDS"!!! МЕЧЪТ НА ИСТИНАТА ТРЯБВА ДА СТОИ ДО СЪРЦЕТО ВИ И ЗНАМЕТО НА ПРАВДАТА ДА СЕ ВЕЕ НАД ГЛАВИТЕ ВИ!!! НАПРЕД ЗНАЧИ СВОБОДА, НАЗАД ЗНАЧИ СМЪРТ... ИМА ДВЕ СМЪРТИ - ЕДНА НА ТЯЛОТО И ЕДНА НА ДУШАТА... БЕЗ ЕДНА НЕ МОЖЕ, С ДВЕ КОРУПЦИЯТА ВЪВ ВАС ЩЕ ВИ УМЪРТВИ... ХРИСТОС ДАВА НА СВОИТЕ УЧЕНИЦИ ВЛАСТ НАД ЖИВОТА И НАД СМЪРТТА, НО КАКТО ЗНАЕТЕ ТЕ ТЕЛОМ СА МЪРТВИ, НО НЕ И ДУХОМ... АКО ВИЕ ИСКАТЕ ДА СЕ НАРИЧАТЕ ХРИСТИЯНИ, ТРЯБВА ДА ПОБЕДИТЕ СМЪРТТА И КОРУПЦИЯТА КАТО НЕЙНО КОПИЕ, ЗА ДА ЖИВЕЕТЕ В БОЖИЕТО ЦАРСТВО, КОЕТО НЕ Е НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ, НО ВЪВ ВАШИТЕ СЪРЦА... ХРИСТОС ПОБЕЖДАВА СМЪРТТА И АДА, НО ТОВА ЩЕ СТАНЕ, КОГАТО ОТВАЛИ КАМЪКА И РАЗЧУПИ ПЕЧАТА НА ХАОС-ОБЩЕСТВОТО, СИРЕЧ РАЗБИЕ ТЯХНАТА ВЛАСТ... ХРИСТОС МНОГО ПЪТИ Е РАЗБИВАЛ ТАЗИ ПОРОЧНА СИСТЕМА НА ЗЕМЯТА, НО ЦАРСТВОТО БОЖИЕ СИ Е ОТИВАЛО С ВЕРНИТЕ И ИСТИННИТЕ, КОИТО СА ЖИВЕЛИ НА ЗЕМЯТА... АКО И ВИЕ ИСКАТЕ ДА СТЕ КАТО ТЯХ, ЗНАЕТЕ ПЪТЯ - ЕЛАТЕ В W.A.C И ДА МЛАТИМ ЗДРАВО ХАОС-МАСТЪРИТЕ, ДОКАТО СЕ СКАПЯТ ОТ КОРУПЦИЯТА, КОЯТО ПОСЯХ В ТЯХНОТО ГНЕЗДО, И ВДИГНАТ БЯЛ ФЛАГ...

"Raiders of the Lost Ark" Movie CLIP (1981) HD
https://www.youtube.com/watch?v=YcR9k8o4I0w

НАПРЕД! НИТО КРАЧКА НАЗАД! ДА РАЗКЪРТИМ ОТ Е***Е ТЪПИТЕ БЪЛГАРСКИ ЗАДНИЦИ ОТ ХАОС-ОБЩЕСТВОТО И ДА ПРАТИМ ТЯХНАТА "АМЕРИКАНСКА МЕЧТА" ПО ДЯВОЛИТЕ!

БЕЗ ПРЕДАВАНЕ, БЕЗ ОТКАЗВАНЕ!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]