My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 26 Юни 2019, 20:14

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2014, 16:06 
Новобранец

Здравейте,закупих пакет за перли 1800 броя,взе ми пари от картата,а перлите ги няма в акаунта ми,даже е отчетено плащането в пощата ми,както всеки друг път,а сега чакам вече 2 часа и перли все още няма в акаунта ми,какво правим в този момент,чакам си перлите,защото ми трябват да си изпълня куестове с време,подчертавам с ВРЕМЕ,което тече.......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Окт 2014, 16:13 
Новобранец

Аз от 9 сутринта ги чакам и още няма

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Окт 2014, 16:28 
Новобранец

Предлагам админите, за да компенсират за причиненото неудобство пострадалите от този инцидент, да заредят акаунтите им с поръчаните и платени от тях, но НЕполучени перли х 2. Мисля, че е честно и разумно!
Благодаря!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Окт 2014, 16:46 
Новобранец

Няма да е лошо :) Но както са казали мъдрите хора "А дано, ама надали"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Окт 2014, 19:23 
Site Admin

skyline2014 написа:
Здравейте,закупих пакет за перли 1800 броя,взе ми пари от картата,а перлите ги няма в акаунта ми,даже е отчетено плащането в пощата ми,както всеки друг път,а сега чакам вече 2 часа и перли все още няма в акаунта ми,какво правим в този момент,чакам си перлите,защото ми трябват да си изпълня куестове с време,подчертавам с ВРЕМЕ,което тече.......

Ако Вие все още не получихте Черни Перли поръчани на 22 или 23 октомври, значи транзакциите бяха отменени от страната на платежна система и ще Ви бъдат върнати пари до сметката. Процес на връщането е от 7 до 10 дни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Окт 2014, 03:25 
Оръженосец

keks написа:
skyline2014 написа:

Ако Вие все още не получихте Черни Перли поръчани на 22 или 23 октомври, значи транзакциите бяха отменени от страната на платежна система и ще Ви бъдат върнати пари до сметката. Процес на връщането е от 7 до 10 дни.

Не съм правил заплащане на перли през посочения период, но само парите на хората ли ще върнете или и тези за транзкацията? Реално те губят пак някаква сума, макар и малка, но не по тяхна вина.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2014, 18:19 
Site Admin

Ако вашата транзакцията не се отнася до тези, напишете на Администрация по игровата поща.
На играчите ще им бъдат върнати пари. Транзакциите бяха отменени от страната на Gate2Shop и всички оплаквания да пиште до тяхната техническа поддръжка.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]