My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 17 Сеп 2019, 14:31

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2013, 18:40 
Новобранец

Защо са намалени добивите от всички добивни сгради с 75% ???
Дюкян 7 ниво дава 33 злато и само 0.045 такса вместо нормалните 88 злато и 0.12 такса? Същото важи и за мелниците, колибите, каменоломни, железни рудници и златни находища? Да не говорим че са намалени и складовете в рудниците - срамота!!
Каква ще ми е компенсацията за пропуснатите добиви в черни перли за час - все пак давам истински пари за тази игра и когато тя не отговаря на правилата би трябвало да ме компенсират?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Ное 2013, 18:46 
Новобранец
Аватар

ednobebe написа:
Защо са намалени добивите от всички добивни сгради с 75% ???
Дюкян 7 ниво дава 33 злато и само 0.045 такса вместо нормалните 88 злато и 0.12 такса? Същото важи и за мелниците, колибите, каменоломни, железни рудници и златни находища? Да не говорим че са намалени и складовете в рудниците - срамота!!
Каква ще ми е компенсацията за пропуснатите добиви в черни перли за час - все пак давам истински пари за тази игра и когато тя не отговаря на правилата би трябвало да ме компенсират?

Здравей, компанията собственик, наричана още притежателя на пълните права, може да прави каквито си иска промени по всяко едно време , като може и да не уведоми играчите. Правилата не са нарушени :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Ное 2013, 19:31 
Новобранец

Ами то хубаво не са нарушени правила, ама да информират седмица или две предварително - все пак тази игра е стратегия и всеки си е направил някакъв план за игра. Сега трябва наново да се бутат сгради и да се харчи ресурс за нови сгради. Когато намалят ресурса с който се плащат надници на войската с 75% то тогава да се намали и надницата на войската с 75%. Да не говорим за Солено езеро - и то е добива ресурси - утре може да се намали и техния добив с 75% - на 5 перли на час. Според мен трябва да изтрият и добивните свитъци от самата игра защото вече няма смисъл от тях, и да се премахне опцията за увеличаване на добива с перли - и от това няма смисъл вече. Намален ли е ресурса с който се придобиват черните перли - да не би и на тях цената им да е намалена с 75% и аз да не знам?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Ное 2013, 19:46 
Капитан

ednobebe написа:
Ами то хубаво не са нарушени правила, ама да информират седмица или две предварително - все пак тази игра е стратегия и всеки си е направил някакъв план за игра. Сега трябва наново да се бутат сгради и да се харчи ресурс за нови сгради. Когато намалят ресурса с който се плащат надници на войската с 75% то тогава да се намали и надницата на войската с 75%. Да не говорим за Солено езеро - и то е добива ресурси - утре може да се намали и техния добив с 75% - на 5 перли на час. Според мен трябва да изтрият и добивните свитъци от самата игра защото вече няма смисъл от тях, и да се премахне опцията за увеличаване на добива с перли - и от това няма смисъл вече. Намален ли е ресурса с който се придобиват черните перли - да не би и на тях цената им да е намалена с 75% и аз да не знам?

аз вложиш сума ти пари за черни перли и сега изведнъж стана нещо прекалено нескопосано-намалиха добива и войската ми ще вземе да напуска а нямам още подходящата войска за руини 3* и не виждам начин как дасъбера армия като няма и ресурс за продаване а камо ли за поръчване на армия която ще ми бяга! Изложиха се сега страшно много и мисля че доста от младите играчи ще им се отиграе както и на мен

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Ное 2013, 23:10 
Новобранец

Супер ни прецакахте...първо увеличихте добивите и си сметнах наново нещата и сега люююююс кусур ти процента надолу?!
Адски е некоректно, а да ми се оправдавате, че правилата, които Вие сами пишете не са нарушени ми прилича малко на днешната ситуация в страната.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Ное 2013, 23:36 
Оръженосец

Много нечестно от тяхна страна. Бутнах всички дюкяни в единия си град защото не виждам голям смисъл с намаления добив на сградите! Замазаха ни очите една седмица с това увеличаване на добива и седмица по-късно пак го връщат в старата норма.. Трябва да има поне някаква компенсация за това!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Ное 2013, 19:02 
Магистър
Аватар

стига бе, 4 града се строят за няма месец на 5 ниво сгради, преодолейте го

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Ное 2013, 17:38 
Оръженосец

правят каквото им хрумне без да се съобразяват с каквото и да било-защо намалиха капацитета на добива в рудниците и обема ресурс,който събират-липсвали някакви ресусрси на пазара,защо не увеличиха и тяхният добив или процентното им съдържание в руините

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Ное 2013, 17:58 
Новобранец
Аватар

LCFDIVINE написа:
стига бе, 4 града се строят за няма месец на 5 ниво сгради, преодолейте го

е те могат да сменят всяка седмица квото им кефне-всеки месец ли да правим градове,и това за 1 месец може да стане пак с плащане,за месец-4 града-5 ниво сгради без пари когато направиш-ми се обадете, и въпроса отново отива до смученето на пари от джоба-тва от забавление мина в измекярски фонд

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Дек 2013, 22:22 
Магистър
Аватар

ето обаждам ти се, разбира се не в бг сървъра

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Дек 2013, 22:50 
Капитан
Аватар

Ама вие май вярно не рабирате защо се случва това ? А ми айде замислетесе какво се случи след като дигнаха добива ? Сумати хора почнаха да правят много злато което почнаха да го слагат по пазара за черни перли и прецакваха играта на някои други? Това не е ли достатъчно да ви орежат крилете ? Вие за какви се мислите в тази игра за играчи? Та ние сме си само донори!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]