My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Дата и час: 16 Юли 2019, 08:03

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013, 14:36 
Магистър

Понеже нямаше как да обоснова точния проблем в заглавието, ще дообясня тук. От края на последния турнир ми направи впечатление, че проучвателите ми са прекалено бавни. В началото го отдадох на това, че за турнира имах активирано +50% за скоростта им и затова сега ми се струват толкова бавни. Но ден след ден започнах да свиквам на скоростта им и знам с каква скорост са проучвали преди и как проучват сега. Не беше ми хрумвало да пусна ръчно проучвател, премиум съм и си ги пускам винаги автоматично, но един приятел ми подсказа това очевидно нещо, просто за да проверя времето им на пристигане и ... О, изненада !!!! (за по ясно, слагам и картинки)

http://prikachi.com/images/477/6458477A.jpg

Ето тук ми дава за колко време ще иде проучвателя ако го пусна ръчно, значи 40 минутки, поглеждам аз обаче останалите, от същия град, които пуснах минутка по-рано чрез автоматичното проучване и ...

http://prikachi.com/images/424/6458424a.jpg

Ооооо 56 минути ????

И пуснат ръчно проучвател пак към същото кралство :

http://prikachi.com/images/425/6458425C.jpg

Моля ви, някой да ми даде логично обяснение ? Това нещо преди турнира го нямаше, проучваха си с нормална скорост. Нямам магии, нямам нещо, което да им дава забавяне на проучването, а и защо ръчно пуснатия си тръгва с нормалното време ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013, 14:46 
Магистър
Аватар

автоматичното проучване се извършва на най-ниска скорост (от 4) и 2% шанс за гибел

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013, 15:14 
Магистър

Нещо не мога да се съглася с теб, в смисъл, че най-вероятно си прав, но знам как проучваха преди турнира и знам как са сега, супер мега бавни... Явно пълзят по корем и се оглеждат за отровни тръни по земята да не вземат да се убодат и да умрат и да развалят 2% шанс...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Авг 2013, 12:53 
Капитан

пускай си ги тогава ръчно на бърза скорост и скоро ще очакваме от теб тема "Проучвателите ми мрат като мухи"...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Авг 2013, 00:15 
Магистър

Да ти кажа честно те и сега си мрат, не знам какъв им е шанса, т.е. стана ми ясно, но говоря теоретично в момента, но поне 10% от тях си измират на ден, така, че благодаря за съвета, благодаря и за отговорите, темата е приключена, може да се заключва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Авг 2013, 19:04 
Оръженосец
Аватар

Аз имам същият проблем от месец някъде,писах някой да ги погледне но уви все още са ми така . И ми е различно времето от това като натисна върху полето и като го пусна има поне 10 минути разлика

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Авг 2013, 21:34 
Магистър

Maksimus, проблема е следния : Прави са играчите, че на автоматично проучване ги пуска на най-бавната скорост и с най-малък шанс за умиране. Друг обаче е въпроса защо не откриват нищо, ама буквално нищо, даже и малки руини и за мен отговора е следния, поне аз разсъждавам така - Някой преди моя проучвател е открил руина и я е взел, аз минавам полето и не откривам нищо, минало е половината проучване на кралството примерно и "Светът се запазва", т.е. чакаме нови руини, да, но играча преди мен пак започва да проучва и пак ги намира и взима преди мен и аз пак не намирам нищо... Ей в някаквъ такъв затворен кръг се въртим и понеже не откриваме нищо ни се струва, че са адски бавни.
ПП. Ако някой има по-логично обяснение защо не намирах (сега вече откриват по нещо) нищо, ще се радвам ако го сподели.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Авг 2013, 22:27 
Магистър
Аватар

Burton написа:
Maksimus, проблема е следния : Прави са играчите, че на автоматично проучване ги пуска на най-бавната скорост и с най-малък шанс за умиране. Друг обаче е въпроса защо не откриват нищо, ама буквално нищо, даже и малки руини и за мен отговора е следния, поне аз разсъждавам така - Някой преди моя проучвател е открил руина и я е взел, аз минавам полето и не откривам нищо, минало е половината проучване на кралството примерно и "Светът се запазва", т.е. чакаме нови руини, да, но играча преди мен пак започва да проучва и пак ги намира и взима преди мен и аз пак не намирам нищо... Ей в някаквъ такъв затворен кръг се въртим и понеже не откриваме нищо ни се струва, че са адски бавни.
ПП. Ако някой има по-логично обяснение защо не намирах (сега вече откриват по нещо) нищо, ще се радвам ако го сподели.

Ако в кралството има 5,6 руини шансът да се появи нова намалява драстично, понеже както знаем максимума е 7 руини в едно кралство. Също не е сигурно че руината ще се появи веднага там

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Авг 2013, 00:19 
Магистър

MitkoBG написа:
Burton написа:

Ако в кралството има 5,6 руини шансът да се появи нова намалява драстично, понеже както знаем максимума е 7 руини в едно кралство. Също не е сигурно че руината ще се появи веднага там

Не, когато пуснах темата си, руините в кралството, в което съм, бяха 3, в съседното 4...
Както и да е, някакъв малшанс ли е било, не знам, факт е, че нямах нищо, ама нищичко намерено за два дни, което не ми се беше случвало и ме провокира да пусна темата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2013, 00:21 
Магистър

А да използвам, че темата е за проучвателите... Да сте забелязали тези дни да мрат като мухи на най-бавна скорост ???
Жалко, че изтрих повечето отчети, но имам поне 6 или 7 умрели само днес от една сграда, това ми се струва доооооста над 2-то %

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2013, 01:28 
Магистър
Аватар

Burton написа:
А да използвам, че темата е за проучвателите... Да сте забелязали тези дни да мрат като мухи на най-бавна скорост ???
Жалко, че изтрих повечето отчети, но имам поне 6 или 7 умрели само днес от една сграда, това ми се струва доооооста над 2-то %

това е заради турнира за знамена :D винаги е така като има турнир

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2013, 11:07 
Магистър

Е, Митко ти си някава яка опозиция обаче :D Що на миналия не бяха така бе човек ...? Някакви промени правят, забелязвам някви дреболии променени, ама това с проучвателите не ми харесва :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2013, 12:45 
Магистър
Аватар

Burton написа:
Е, Митко ти си някава яка опозиция обаче :D Що на миналия не бяха така бе човек ...? Някакви промени правят, забелязвам някви дреболии променени, ама това с проучвателите не ми харесва :)

не знам за теб , при мен пак бяха така... на всяко пуснато проучване ми умираха по няколко

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2013, 09:46 
Магистър

Значи при мен нещата идват със закъснение ??? :D Каквото е такова и да роптая, едва ли ще спрат да умират, но е доста дразнещо...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 3 часа [ DST ]